Herbalife zayıflama ürünleri hangileridir?

Herbalife Kilo Alma Ürünleri Hangileridir?
6 Mart 2018
Herbalife Bitkisel Çayının Faydaları Nelerdir?
6 Mart 2018

Herbalife ürünlerinden bazıları sağlıklı bir biçimde kilo kaybına yardımcı olmak amacı ile geliştirilmiştir. Günlük kalori ihtiyacını karşılayan ve besin değeri yüksek, mineral ve vitaminler ile zenginleştirilmiş bu ürünler öğün yerine geçer. Düzenli yapılan bir spor atkitivesi ile kullananlar çok daha kaliteli ve sağlıklı bir şekilde kilo verebilir ve fit bir görünüme sahip olabilirler.

Formül 1 Sport
İçeriğindeki süt proteinleri (kazein ve peynir altı suyu proteini) ile yoğun fiziksel aktivite geçekleştirilen dönemlerde protein dengesini muhafaza etmek amacı ile geliştirilmiş bir üründür. Kullanımı oldukça pratik olan Formül 1 Sport, C ve E vitaminlerinin yanı sıra, demir ve kalsiyum da içeriğinde bulundurur. Porsiyon başına 18g süt proteini içermektedir.

Prolong
Karbonhidrat, sıvı ve elektrolitlerin hızlı bir şekilde yerine konmasını gerçekleştirmek için formüle edilmiş karbonhidrat ve elektrolit içeren içecek tozudur. 270-330 m0smol/kg ozmolaliteye sahip olan bu içecek tozu ayrıca 20,86mg elektrolit içerir. 7g peynir altı suyu proteini içerir. Maltodekstrin formatında karbonhidrat bulunduran içecek tozu, yüksek oranda C ve B vitaminleri içerir.

Rebuild Strength
Anaerobik egzersiz sonrasında kullanım amaçlı proteince zenginleştirilmiş bir sporcu gıdasıdır. Demir kaynağı olan bu gıdanın 1 porsiyonunda 6,3mg demir bulunur.

Rebuild Endurance
Sporcu beslenmesi uzmanları tarafından, aerobik egzersiz sonrasında karbonhidrat, sıvı ve elektrolitlerin hızlı bir şekilde yerine konmasını gerçekleştirebilmek için geliştirilmiş, karbonhidrat ve elektrolit içeren içecek tozudur. 4 kaşık (50g) ürünün 500 ml su ile karıştırılmasıyla elde edilen izotonik spor içeceği, 270 – 330 mOsmol/kg ozmolaliteye sahiptir ve 7,8 mmol/L elektrolit bulundurur. Süt proteini konsantresi ve whey (peynir altı suyu) proteini izolatı sayesinde yüksek miktarda protein bulunduran bu içecek tozu C, E, B1 ve B2 vitaminlerinin yanı sıra yüksek oranda demir bulundurur. Her porsiyonunda 36g özel olarak seçilmiş karbonhidrat ve 10g yüksek kaliteli süt proteini bulunur.

CR7 Drive
Yapay tatlandırıcı içermeyen ve su ile karıştırılıp içilen bir sporcu içeceği tozudur. Uzun süreli dayanıklılık ve performans için karbonhidrat ve elektrolit içerir. Fiziksel egzersiz sırasında su emilimini de artırmaya yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir