Herbalife Shake Nasıl Yapılır, Kullanılır?

Herbalife Cilt Bakım Ürünleri Hangileridir?
6 Mart 2018
Herbalife Yaşam Koçu Nedir, Ne İş Yapar?
6 Mart 2018

Herbalife Shake ürününü kullanırken yapılacak tariflerin kullanma amacına yönelik hazırlanması gerekmekte. Herbalife Shake ürününü çeşitli tarifler kullanarak ayrıca yeni tatlar ve farklı kalori seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Domates, fındık, havuç, çeşitli meyveler ve yoğurt gibi sağlıklı ve leziz malzemeler ile siz de kendi shake tarifinizi deneyebilirsiniz. Elinizin altında bulunan herhangi bir sağlıklı besin ile farklı ve yeni tatlar oluşturabilirsiniz.
Herbalife Shake tarifinde kullanacağınız malzemeler 2 çorba kaşığı toz shake ve 250 ml yarım yağlı sütten oluşmakta. Herbalife Shake’nizi su ile hazırladığınız takdirde ürün faydası tam anlamı ile gerçekleşmez. Protein ve temel besilerin birleşimi ile hazırlanmış olan Herbalife Shake’ i dengeli ve çeşitli gıdalar ile birlikte sağlıkla yaşam tarzının vazgeçilmez bir öğünü olarak günde 7 veya 8 fincan miktarında rahatlıkla tüketebilirsiniz. Kilo kontrolü amacı ile kullanılan Herbalife Shake için ise günde iki öğün shake tüketilmesi gerekmekte olup, bunun yanında bir öğün de sağlıklı besinler içeren bir yemek tüketebilirsiniz. Ya da ideal kilonuzu muhafaza etmek için günde tek öğün Herbalife Shake içip, iki öğün de sağlıklı içerik bulunduran yemeğinizi yiyebilirsiniz. Yalnızca kilo alıp vermek veya ideal kiloyu korumak için değil; güne zinde ve pratik bir başlangıç yapmak için ya da atıştırmalık olarak sağlıklı bir besin alternatifi arayışında iken de gün içerisinde öğünlük Herbalife Shake tüketebilirsiniz. Ayrıca misafirleriniz için de sağlıklı ve lezzetli bir ikramlık olarak gönül rahatlığı ile sunabilirsiniz.

Soğuk kış günlerinde ise sıcak Herbalife Shake yaparak içinizi ısıtabilir ve aynı zamanda kendinizi rahat hissederken leziz bir atıştırmalık tüketebilirsiniz. Süt yerine asitsiz başka bir içecek de kullanabilirsiniz. Herbalife Shake tozunun farklı tatta aromaları da bulunmakta. Arzu ettiğiniz tada göre tarifinizi hazırlayabileceğiniz aromalar, çikolata, vanilya, Fındık, Bisküvi. Ancak dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri Herbalife Shake ürününü tükettikten sonra üzerine bol bol su içilmesi hususudur. Bu ürünü tüketirken yanında günlük yağ yakıcı özellikte, sindirimi düzenleyici ve bağırsak temizleme özelliği olan tabletlerden ara öğünlerde kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir