Herbalife Kilo Alma Ürünleri Hangileridir?

Herbalife İle Zayıflamak Mümkün Mü?
6 Mart 2018
Herbalife zayıflama ürünleri hangileridir?
6 Mart 2018

Herbalife ürünleri sadece kilo vermek isteyenler için değil; ideal kiloya ulaşmak isteyen bireyler için de kilo almaya yardımcı takviye ek gıda yerine tüketilebilir farklı tatta ve çeşitte olan bu ek gıdaları kullanarak arzu ettiğiniz kiloyu alabilir, sonrasında ise ulaştığınız kiloyu korumak için Herbalife ürünlerini kullanabilirsiniz.

Herbalifeline
Omega-3 yağ asidi, Eicosapentanoik asit (EPA) ve Docosahexanoik asit (DHA) içeren balık yağı kapsülleridir. Balık yağı ve kokusunu sevmeyenler için içeriğinde kekik, nane ve karanfil yağı gibi hoş aromaları içeriğinde bulundurur. Omega-3 yağ asidi takviyesi olarak, günde 3 kapsül; tercihe göre yemekle birlikte de tüketilebilir.

Formül 2 Vitamin ve Mineral Tablet
Vücut için gerekli, aralarında B, C ve E vitaminleri de dâhil 22 vitamin, kalsiyum ve minerali bileşiminde bulundurur. Normal kemik yapısını geliştirir ve bağışıklığı destekler.
Enerji metabolizmasına destek olur. Günde 3 kez birer tablet alınması önerilir.

Thermo Complete
C Vitamini ile yeşil çay ve mate yaprağı gibi özel seçilmiş bitki karışımları içerir. Bölgesel yağları yakar ve enerjiye çevirir. Kilo verirken yaşanan metabolizma zayıflamasına destek olacak niteliktedir. Günde 2 tablet alınması tavsiye edilir.

Niteworks
L-Arjinin, L-Sitrulin ve vitaminler içerir. Yüksek C ve E vitaminleri, folik asit içerir. Bağışıklığı güçlendiren ve timüs bezi aktivitelerini çoğaltan bir üründür. Kan damarlarının genişlemesine ve gevşemesine yardımcı olur. Kalp ve beyne doğru olan kan akışını artırmayı destekleyen nitelikte bir üründür.

Xtra-Cal
D vitamini ve mineral içeren kalsiyum gıda takviyesi yüksek miktarda kalsiyum ve D vitaminini bileşiminde bulundurur. Kalsiyum, kemik ve dişlerin gelişmesine ve kemik sağlığının korunmasına yardımcı olur. Bu ürün kalsiyum emilimine yardımcı olur. Her gün 3’er kez tercihen yemek saatlerinde alınması uygun görülen bir gıda takviyesi ürünüdür.

Tang Kuei
Özel bir formüle sahip olan bu ürün, yoğun fiziksel egzersizlerin neden olduğu zorlanmaların üstesinden gelmek ve hanımlara yardımcı olmak amacı ile geliştirmiştir. Bu ürün özellikle çok yararlı bileşenler olan Dong Quai ve papatya içeriği ile dikkat çeker. Kas gevşetici özelliği ile hanımların regl dönemlerinde ve menopoz süreçlerinde büyük rahatlık sağlar. Yoğun spor aktivitesi yapan bireyler için de oldukça önemli olan bu ürün, antrenmana çıkmadan 1 saat önce alındığı takdirde sporcuların daha kolay ve hızlı hazırlanmasına yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir