Herbalife İş Fırsatı ile tanışın

Bir Herbalife Üyesi olarak insanların beslenme ihtiyaçlarına cevap verirken, aynı zamanda da gelirinizi artırabilirsiniz. Tercihinize göre ister yarı zamanlı, ister tam zamanlı çalışın bu kaliteli ürünleri satarak kendi işinizi inşa edebilirsiniz. Ürünlerimizin kendine özel satış ağı sayesinde sahip olacağınız ayrıcalık, işinizin temelini oluşturacak, kişisel destek ve tavsiyeler için, uzun dönemde koruyacağınız müşteriler edinmenize yardımcı olacaktır.

İhtiyacınız olan tüm danışmanlığı ve eğitimleri alacaksınız. Kayıt olduğunuzda işiniz için gereken tüm bilgileri kişisel Herbalife Danışmanınızdan(Sponsorunuzdan) öğrenebileceksiniz. O her zaman sorularınıza cevap vermek ve eğitiminizi tamamlamanıza yardımcı olabilmek için yanınızda olacaktır.

Herbalife Üyesi olmanın avantajları şunlardır:

Çalışma saatlerinizi kendi yaşantınıa ve gelir hedeflerinize uyacak şekilde belirleyebilirsiniz.

Kârlı Pazarlama Planı sayesinde ekstra gelir elde edebilirsiniz.

Her gün milyonlarca tüketici tarafından kullanılan ürünlerin satışını gerçekleştireceksiniz.

Tüm dinyada 90'dan fazla ülkede bulunan geniş üye ağıda katılacaksınız.

Yüksek kalitede eğitim ve etkin satış araçlarından faydalanabileceksiniz.

Herbalife İş Fırsatı'nı Keşfedin

Herbalife sizlere doğru beslenme ve aktif yaşamın yanı sıra, cazip bir gelir potansiyeli ve topluma yararlı olma fırsatı sunar. Daha fazla bilgi için lütfen İLETİŞİM FORMUNU doldurun.

ALTIN STANDART GARANTİSİ

DÜŞÜK BASLANGIÇ MALİYETİ

Minimum sipariş şartı yoktur ve Herbalife Üye Paketi maliyeti düşüktür.

Herbalife Üyeliğinizi başlatmak ya da başarılı olmak için herhangi bir iş aracı satın alma zorunluluğu yoktur.

PARA İADE GARANTİSİ

Herhangi bir nedenle Üyelik iptali olması durumunda, Herbalife Üye Paketi bedeli için 90 günlük para iadegarantisi vardır.

Herhangi bir nedenle Üyelik iptali olması durumunda, son 12 aylık dönemde alınmış ve satılmamış ürünler için %100 iade garantisi vardır.

AÇIK İŞ FIRSATI BİLGİSİ

Aday Üyelere, olası kazançları ile ilgili olarak, Brüt Gelir Beyanımızda açık, kesin ve zamanında bilgi sağlamaktayız.

YAZILI ONAY

Her yeni Üyemizden, Üyelik Başvurusu ve Sözleşmesini kabul etmeden önce, Altın Standart Garantilerinin her birinden haberdar olduğunu yazılı olarak onaylamalarını talep etmekteyiz.

ÜRÜN VE İŞ FIRSATI İÇİN DOĞRU İDDİA KILAVUZU

Doğru ürünlerin uygun şekilde kullanılabilmesi ve bu ürünler ile en iyi sonucun alınabilmesi için, her ürünün faydasını ve uygun kullanım yöntemini, ürün etiketi üzerinde açıkça belirtmekteyiz.

İş fırsatı hakkında ve farklı seviyelerde başarılı olmak için gereken çaba hakkında gerçekçi beklentiler yaratmaktayız.

NASIL ÜYE OLUNUR?

Herbalife, ürünlerini Doğrudan Satış yöntemi ile satmaktadır. Doğrudan satış, bir Üyenin ürünü tüketicilere kendi evlerinde, iş yerlerinde ya da perakende satış mağazası olmayan başka bir yerde tanıtmasıdır. Bu sisteme göre Üyeler, ürünleri müşterilerine satmak üzere Herbalife'tan satın alırlar. Yani Herbalife ürünlerini satın almak ve satmak için bir Üye olmanız gerekmektedir.

Herbalife Üyesi olmak çok kolaydır. Bütün yapma0nız gereken bir Herbalife Üyesinden Herbalife Üye Paketi’ni bir satın almaktır. Alacağınız Üye Paketi’nde size yardımcı olacak malzemeler ve bir Üyelik Başvuru Formu bulunur. Başvuru formunu doldurarak, T.C. Nüfus Cüzdanınızın her iki yüzünün bir fotokopisini de ekledikten sonra formda belirtilen adreste bulunan merkezimize posta ile gönderebilirsiniz. Başvuru işlemleriniz tamamlandığında Üyeliğiniz geçerli hale gelir. Böylece bir Herbalife Üyesinin tüm hak ve yükümlülüklerine sahip olursunuz. İlk satışınızdan itibaren ekstra gelir elde etmeye başlayabilirsiniz!

Tüm görüş ve sorularınız için bizi arayabilir ya da formu doldurabilirsiniz.

Herbalife Üye Departmanı

Telefon: 0 533 815 42 26

E-Posta: fityasamrehberi@gmail.com

Herbalife ile Para Kazanmak için FORMU Doldurun Yardımcı Olalım