Herbalife İle Zayıflamak Mümkün Mü?

Herbalife İle Kilo Alabilir Miyim?
6 Mart 2018
Herbalife Kilo Alma Ürünleri Hangileridir?
6 Mart 2018

Herbalife ürünlerinin esas amacı zayıflatmak ya da zayıflamaya yardımcı olmak değildir. Herbalife ürünleri bireylerin sağlıklı yaşam ve sağlıklı beslenme hususunda onlara destek gıdalar sunar ve bu sayede yardımcı olmayı amaçlar. Zayıflama konusunda önemli olan kısım ise bunu sağlıklı olarak gerçekleştirebilmektir.

Zayıflamak için yalnızca Herbalife kullanmak yeterli olmaz. Bunun yannda mutlaka sporu hayatınızın bir parçası haline getirmelisiniz ve kişisel temizliğinize gerekli önemi vermelisiniz. Bunları sağladığınız ölçüde Herbalife ürünleri ile ister kilo verebilir isterse de arzu ettiğiniz kiloda kalmayı sürdürebilirsiniz.

Zayıflamak için yardımcı olan besinlerden biri Herbalife Shake ürünleri. 1 Öğün yerine geçen protein ve temel besinlerden oluşan shake ile 22 vitamin içinde B ve C vitaminlerini de alabilir; kalsiyum ve demir içeriği ile günlük kalori ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Günde 2 öğün Herbalife Shake 1 öğün normal sağlıklı bir yemek tüketerek zayıflama sürecinizi yönetebilirsiniz. Ancak shake’i tek başına içmeniz yeterli değil. Sonrasında mutlaka 2 bardak su tüketmelisiniz. Gün içerisinde de 1,5 veya 2 litre su içmeniz gerekmekte. Bu sayede tokluk hissine de kavuşmuş oluyorsunuz. Ayrıca shake ürülerinde çeşitli aromalarla tatlandırılmış farklı seçenekler mevcut. Dierseniz kendi damak tadınıza göre meyve ve sebzelerle de shake’nizi çeşitlendirebilirsiniz.

Shake ürününün dışında Herbalife bitkisel konsantre çay da tüketerek istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. Toz halinde olan bu karışım ile günlük tüketmeniz gereken su miktarına ulaşabilirsiniz. 4 farklı tattaki aroması ile yoğun iş hayatınızda zinde ve formda kalmanıza yardımcı olan bu çay, porsiyon başına yalnızca 6 kcal ve içeriğindeki 85 mg kafein ile sizleri daha enerjik bir yapıya kavuşturuyor. Aynı zamanda dikkat ve konsantrasyon eksikliğine de faydası olan bu çay, günün her saatinde sıcak ya da soğuk olarak tüketilebiliyor.

Bir diğer kilo vermeye yardımcı ürün ise Herbalife Thermo Complete yani yağ yakıcı tablet. Bu tabletler kilo kontrolüne yardımcı olmak amacı ile hazırlanmış ek gıda takviyesi ürünleridir. Enerji verici bir besindir. Bölgesel yağların yakımına yardımcı olup enerjiye çevirir. Hücre yenilemesi yapar ve tokluk hissi verir. Antioksidandır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir