Herbalife İle Kilo Alabilir Miyim?

Herbalife Ürünlerinin Besin Değerleri Nelerdir?
6 Mart 2018
Herbalife İle Zayıflamak Mümkün Mü?
6 Mart 2018

Herbalife ürünleri takviye edici gıdalar sunarak kilo almak isteyenlere yardımcı oluyor. Vücudun ihtiyaç duyduğu günlük alınması gerekli kaloriyi sizlere çeşitli takviye edici gıda ürünleri ile sunan Herbalife ile sağlıklı bir şekilde kilo alabilirsiniz. Bu noktada önemli olan ayrıntı ise kilo almaya başlarken vücudun fit ve sağlıklı görünümünü kaybetmemek olmalıdır. Bu yüzden Herbalife gıdalarını tüketirken günlük veya haftalık düzenli aralıklar ile spor yapmayı da ihmal etmemelisiniz.

Siz de yiyip yiyip kilo alamamaktan muzdarip iseniz, kilo almak için pek çok yola başvurmuş olabilirsiniz. Herbalife ürünleri ile vücudunuza sağlıksız yağlı yiyeceklerden uzak durarak sağlıklı bir biçimde kilo alabilir ve istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Besin planınızda yapacağınız ufak çağlı değişiklikler ile fast food tarzı kalitesiz besinlere bulaşmadan istediğiniz kiloyu elde edebilirsiniz. İlk yapmanız gereken kalori alımınızı artırmak olmalıdır. Yalnız bu amaca yönelik olarak sağlıklı ve besin değeri yüksek gıdalar tüketmelisiniz. Kalori, besin değeri, vitamin ve mineral içeriği yönünden zengin gıdalara yönelmelisiniz. Günlük öğünlerinizi 3 ana 3 ara öğün olmak üzere toplamda 6 öğüne çıkarın. Bu sayede yalnızca kilo almış olmazsınız, hem de metabolizma hızınızı korur ve sağlıklı bir ilerleme kaydedersiniz.

Tüketeceğiniz besinlerin yüksek kalorili gruptan olmasına özen gösterin. Yağsız et, hayvan yağları, kurutulmuş meyveler, kepekli ekmek ve kraker, kuruyemişler ve tohumlar, tam buğday ekmeği, fıstık ezmesi, yulaf ezmesi, badem ezmesi, esmer pirinç, bitter çikolata gibi besinler tüketmeye dikkat edin.

Herbalife ürünleri normal beslendiği halde kilo alma konusunda sıkıntı çeken veya iştahsızlık problemleri olan kadın, erkek, genç veya çocuklar için idealdir. Sabahları 3 kaşık Heralife Aloe Concentrate ürününü 250 veya 500 ml su ile karıştırıp damak tadınıza uygun bir şekilde hazırlayın ve için. Günde 3 defa sağlıklı bir öğün yemekten sonra 2 kaşık Formula 1 Shake içmeye özen gösterin. Ekstra olarak alacağınız bu öğün günde 220 kaloriyi size kazandıracak ve istediğiniz kiloya ulaşmanızı sağlıklı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmiş olacak. Ancak shakeleri yemekten 30 dakika sonra tüketmeye özen gösterin. Son olarak yatmadan önce Herbalife Aloe Concentrate ürününü sabahki gibi tarife uygun hazırlayıp tüketin. Ayrıca eğer isterseniz shaketen de gece yatmadan önce 2 kaşık tüketebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir