Herbalife Cilt Bakım Ürünleri Hangileridir?

Herbalife Bitkisel Çayının Faydaları Nelerdir?
6 Mart 2018
Herbalife Shake Nasıl Yapılır, Kullanılır?
6 Mart 2018

Sağlıklı bir vücutta bir diğer önemli ayrıntı da sağlıklı bir cilttir. Temiz ve sağlıklı bir cilt için her daim kişisel temizliğe dikkat edilmesi gerek. Bununla birlikte yaşlanma karşıtı ve akne, siyah nokta gibi cilt problemlerinden kurtulmak için de yapılması ve kullanılması gerekli olan bazı ürünler bulunmaktadır. Herbalife cilt bakım ürünleri ile cildinizin her zaman temiz ve sağlıklı kalmasını sağlayabilirsiniz.

Herbalife Aloe Özlü Rahatlatıcı Yüz Temizleme Jeli
Ferahlatıcı bir bitki olan Aloe Vera’nın muhteşem içeriği ile cildinizin nazikçe temizlenmesine ve ferahlamasına yardımcı olan bir cilt ürünüdür. Cildinizde bulunan fazla yağı, kiri ve makyaj kalıntılarını nazikçe ve ferahlatıcı bir şekilde temizler. Cilde yumuşaklık ve tazelik kazandırır ve nem kazanmasına yardımcı olur.

Herbalife Nane Özlü Arındırıcı Kil Maskesi
Zengin ve kremsi kil maskesi, kiri ve fazla yağı gideren emici ve tonikleme etkisi olan bentonit kili içerir. Geniş gözeneklerin kapanmasına yardımcı olur. Ciltte yumuşak ve pürüzsüz bir his bırakır. İçeriğinde B3 vitamini, C ve E vitaminleri ve Aloe Vera, bentonit kili, biberiye yaprağı yağı ve nane yağı bulunduran bu ürün paraben içermez.

Herbalife Narenciye Özlü Parlatıcı Yüz Temizleme Jeli
İçeriğinde bulunan mikro tanecikler ile cildinize ışıltılı ve taze bir görünüm kazandırır.

Herbalife Skin Serisi Canlandırıcı Bitki Özlü Tonik
Cildin nemlenmesine ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. İçeriğindeki Aloe Vera özleri ve meyve kokusu ile alkol içermeyen bu tonik, cildi kurutmadan temizler.

Herbalife Skin Serisi Çizgi Azaltıcı Serum
Cilt esnekliğini arttıran bu ürün, yaşlanma belirtilerinin görünümünde de gözle görülür bir azalış sağlar. Ciltte pürüzsüz bir his bırakan bu serum cilde parlaklık ve canlılık kazandırır.

Herbalife Skin Serisi Kırmızı Meyve Özlü Peeling
Cildin ölü hücrelerden arınmasına yardımcı olan kırmızı meyve çekirdekleri ile cilde yumuşaklık ve pürüzsüz bir his kazandırır. Bileşiminde bulunan B3 vitamini, C ve E vitaminleri ve Aloe Vera, hindistan cevizinden elde edilmiş temizleyici içerikler, arındırıcı tanecikler ve yaban mersini çekirdeği ile cildi nazikçe temizler.

Herbalife Skin Serisi Koruyucu Etkili Nemlendirici
Cildin yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olan etkili bir nemlendiricidir ve geniş spektrumlu UVA koruması sağlar. 7 günde ciltteki çizgileri ve kırışıklıkları gözle görülür bir şekilde azaltır.

Herbalife Skin Serisi Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici
Cilde aydınlık bir görünüm kazandıran ve cildi nemlendiren bu ürün, cildin makyajsız halde bile aydınlık bir görünümü olmasını sağlar.

Herbalife El ve Vücut Losyonu
Cilde nemli bir his kazandırırken ferahlatıcı kokusu ile duyuları uyarır. İçeriğinde sülfat ve paraben bulundurmaz.

Herbalife Skin Serisi Besleyici Gece Kremi
Zengin bir içeriğe sahip bu krem gece boyunca cildi derinlemesine nemlendirir. Uzun süren nemlendirme ile daha yumuşak ve pürüzsüz bir cilt ile uyanmanızı sağlayan bir kremdir.

Herbalife Skin Serisi Nemlendirici Göz Kremi
Düşük seviyede ter ve yağ bezi içerdiği için dehidrasyona yüksek oranda açık olan göz çevresi bölgesindeki çizgi ve kırışıklıkların görünümünün azalmasına büyük oranda yardımcı olur.

Herbalife Skin Serisi Sıkılaştırıcı Göz Jeli
Göz çevresi bölgesine sıkı bir görünüm kazandıran bu jel, göz çevresindeki şişlik görünümünün azalmasını sağlar. İçeriğinde canlandırıcı salatalık özleri bulundurur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir